SPEEL-, FLUIT- en TAFELSCHEMA

Betekenis afkortingen:
M = mannen en V = vrouwen. Het getal geeft de leeftijdsklasse aan. Bijvoorbeeld:
M14-2B betekent mannen onder 14 jaar in poule 2 (tweede klasse) B.
MSE-2B betekent Mannen Senioren tweede klasse B.
M22/V22 betekent Mannen onder 22/Vrouwen onder 22, hierbij staat geen klasse-indeling omdat er maar 1 klasse is.
G12/V12 betekent gemende teams onder 12 jaar/meisjesteams onder 12 jaar.                                                

 WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  27

Sportcentrum Bruinsma, STADSKANAAL – vrijdag 13 maart 2020
20:15     MSE-2B                 BV Jahn II MSE 1              Exercitia ’73 MSE 2  

Gomarus College, GRONINGEN – 14 maart 2020
18:00     V1816                   BV Groningen V16 1       Exercitia ’73 V16 1          

Vinkhuizen, GRONINGEN – 14 maart 2020
12:30     G12 2                    Celeritas Donar X12 3       Exercitia ’73 X12 1                                                 

De Zwet – Veld 2, ZUIDLAREN – 14 maart 2020
12:30     MSE-3B                 Zuidlaren Trojans MSE 1               Exercitia ’73 MSE 3                              

Sporthal Groote Veen – Hoofdveld, EELDE – 14 maart 2020

12:15     G12 2               Exercitia ’73 V12 1               HBV Falcons X12 1
Scheids: Bert Jan Hartog
Scheids:
Timer: Ouders
Scorer: Ouders

12:15     G12 1               Exercitia ’73 X12 1              BVG V12 1
Scheids: Leo Kits
Scheids:
Timer: Ouders
Scorer: Ouders  

13:45     M14-2c                   Exercitia ’73 M16 2          Celeritas Donar 3
Scheids: Leo Kits
Scheids:
Timer: Marlotte de Groot
Scorer: M12

15:30     MSE-1                   Exercitia ’73 MSE 1        Celeritas Donar MSE 3
Timer: Bart Jan van Zinderen
Scorer: Niels Vermeer
24sec: Robin Hornhuis

17:15     M14-1                   Exercitia ’73 M14 1         Celeritas-Donar X14 1
Gaat niet door, verplaatst naar maandag 20 april 18.00 uur, trainingstijd.

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  28                                                                       

De Spreng – Veld 1, ASSEN – 21 maart 2020                                                                        
09:00     M16-2B                                Assist M16 1      Exercitia ’73 M16 1 (VR)

De Beemden – Veld 1, BEDUM – 21 maart 2020                                                                 
17:15     M14-2C                                                Bedum Blues M14 1        Exercitia ’73 M14 2

Vinkhuizen – Veld 1, GRONINGEN – 21 maart 2020                                                                          
16:30     VSE-1                                    Scylla VSE 2        Exercitia ’73 VSE 1

Willem-Alexander Sportcentrum – Veld 1, GRONINGEN – 21 maart 2020                                               
12:15     MSE-3B                                GSBV Moestasj MSE 2   Exercitia ’73 MSE 3

Kalverdijkje – Hoofdveld 1, LEEUWARDEN – 21 maart 2020                                                                          
16:45     MSE-1                                   BV Leeuwarden MSE 2  Exercitia ’73 MSE 1

Sporthal Groote Veen – Hoofdveld, EELDE – 21 maart 2020         

13:45     V1816                                   Exercitia ’73 V16 1           Dyna ’75 V18 1
scheids: Leo Kits
scheids: Jasper van Deelen
timer:
scorer:

15:30     M14-1                                   Exercitia ’73 M14 1         H.S.V. Basketball M14 1
scheids: Jasper Koenes
scheids: Lianne van der Werf
timer:
scorer:                                                

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  29                        

Sporthal Groote Veen – Hoofdveld, EELDE – 28 maart 2020

18:00     VSE-1                                    Exercitia ’73 VSE 1           GSBV Moestasj VSE 1
timer:
scorer:
24sec:

19:45     MSE-3B                                 Exercitia ’73 MSE 3          HBV Falcons MSE 1
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

Vinkhuizen – Veld 1, GRONINGEN – 28 maart 2020                                           
12:00    M14-2C                                Celeritas-Donar X14 2    Exercitia ’73 M14 2
13:45     M14-1                                   Celeritas-Donar M14 2  Exercitia ’73 M14 1
15:15     MSE-1                                   Scylla MSE 2       Exercitia ’73 MSE 1

Willem-Alexander Sportcentrum – Veld 2, GRONINGEN – 28 maart 2020
15:45     MSE-2B                                 De Gr. Uilen MSE 5          Exercitia ’73 MSE 2

Sportstad Heerenveen – Veld 1, HEERENVEEN – 28 maart 2020                                  
14:30     V1816                                   Dyna ’75 V18 1  Exercitia ’73 V16 1

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  30                                                                                                                      
De Doelstien – Veld 1, DOKKUM –  vrijdag 3 april 2020                                                                   
20:45     MSE-1                                   BV Arrows MSE 1             Exercitia ’73 MSE 1

Sporthal Groote Veen – Hoofdveld, EELDE – 4 april 2020                                                                             

12:15     M14-2C                              Exercitia ’73 M14 2         BV Groningen M14 2
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

13:45     M16-2B                                Exercitia ’73 M16 1         Celeritas-Donar M16 3
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

15:30     VSE-1                                    Exercitia ’73 VSE 1           De Groene Uilen VSE 3
timer:
scorer:
24sec:

17:15     MSE-2B                                 Exercitia ’73 MSE 2          Aquila MSE 1
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  31                                                                       

Willem-Alexander Sportcentrum – Veld 1, GRONINGEN – dinsdag 7 april 2020                                                    
20:20                     De Groene Uilen MSE 6                 Exercitia ’73 MSE 3

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  32                                                                       

Sporthal Groote Veen – Hoofdveld, EELDE – 18 april 2020

13:45     M14-1                                   Exercitia ’73 M14 1         BV Leeuwarden M14 1
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

15:30     MSE-3B                                 Exercitia ’73 MSE 3          Celeritas-Donar MSE 5
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

17:15     M14-2C                                               Exercitia ’73 M14 2         Celeritas-Donar X14 2
scheids:
scheids:
timer:
scorer:

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  33                                                                       

Geen wedstrijden