Speelschema t/m 18 november 20182018-10-25T08:32:03+00:00

SPEEL- en TAFELSCHEMA

Betekenis afkortingen:
M = mannen en V = vrouwen. Het getal geeft de leeftijdsklasse aan. Bijvoorbeeld:
M14-2B betekent mannen onder 14 jaar in poule 2 (tweede klasse) B.
MSE-2B betekent Mannen Senioren tweede klasse B.
M22/V22 betekent Mannen onder 22/Vrouwen onder 22, hierbij staat geen klasse-indeling omdat er maar 1 klasse is.
G12/V12 betekent gemende teams onder 12 jaar/vrouwenteams onder 12 jaar.

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  6
Geen wedstrijden i.v.m. vakantie

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK  7

De Marsch – Hoofdveld 1, PATERSWOLDE – 27 oktober 2018
V20A 1e Klasse V20                         Exercitia ’73 V18 1           H.S.V. Basketball V18 1  12:15
Scheids: Joram Wagtelenberg
Scheids: Dave Brandt
Timer: Freek van Meegen
Scorer Jasper Koenes

M16A 3e Klasse M16-3B                Exercitia ’73 M16 1         Triple-B M16 1  13:45
Scheids: Leo Kits
Scheids: Marieke Dekens
Timer: Darius Ten Berge
Score: Bart Jan van Zinderen

M14A 2e Klasse M14-2B                Exercitia ’73 M14 1         BV Dunk M14 1 15:30
Scheids: Ian Brandsma
Scheids: Niels Top
Timer: Raymond Dijkman
Scorer Nour Schlaman

M22A 1e Klasse M22                       Exercitia ’73 M22 1         Assist M22 1       17:15
Scheids: Leo Kits
Scheids: Joram Wagtelenberg
Timer: Niels Vermeer
Scorer Wouter Teisman

WEDSTRIJDPROGRAMMA SPEELWEEK 8

De Sneker Sporthal – Veld 1, SNEEK – vrijdag 2 november 2018
M22A 1e Klasse M22      ESBC Menhir M22 1 Exercitia ’73 M22 1 20:45

Vinkhuizen – Veld 1, GRONINGEN – 3 november 2018
VSEA 1e Klasse VSE-1     Celeritas-Donar VSE       2             Exercitia ’73 VSE 1           16:30

Sportfun – Hoofdveld 1, JOURE – 3 november 2018
VSEA 2e Klasse VSE-2     BV Oaters Joure VSE 1   Exercitia ’73 VSE 3           18:30

De Noordster – Hoofdveld 1, ZUIDHORN- 3 november 2018
G 12  3e Klasse      BVDunk X12 1   Exercitia ’73 V12 1           16:45

De Marsch – Hoofdveld 1, PATERSWOLDE – 3 november 2018
G12 4e klasse                        Exercitia ’73 X12 2 + X12 3 Aquila X12 2               12:15
Scheids: Michel Hartog
Tafel: Ouders

G12 2e klasse                        Exercitia ’73 X12 1             Celeritas-Donar X12 3    12:15
Scheids: Marianne Meiners
Tafel: Ouders

MSEA 2e Kl. MSE-2B       Exercitia ’73 MSE 2          Celeritas-Donar MSE 4   13:45
Scheids: Marco vd Woude
Scheids: Michael vd Schoot
Timer: Gracia Tischler
Scorer: Femke van der Meer

V18A 1e Klasse V18         Exercitia ’73 V16 1           Celeritas-Donar V16 2    15:30
Scheids: Rink Stellingwerf
Scheids: Jaïr Stellingwerf
Timer: Jos Schoonhoven
Scorer: Maikel Smeenge

MSEA 1e Klasse MSE-1  Exercitia ’73 MSE 1          Celeritas-Donar MSE 3   17:15
Timer: Lisette Scheij
Scorer: Isa Buijze
24sec: Fee Hartog

Scharlakenhof – Veld 1, HAREN GN – Zondag 4 november 2018
V20A 1e Klasse V20                       H.S.V.B. V20 2(VR)          Exercitia ’73 V18              11:00
M16A 3e Klasse M16-3B               H.S.V.B.  M16 2 (VR)       Exercitia ’73 M16             11:00
M14A 2e Kl.       M14-2B               H.S.V.B. M14 1                  Exercitia ’73 M14 1         12:45

WEDSTRIJDPROGRAMMA  SPEELWEEK 9

De Spreng – Veld 1, ASSEN – 10 november 2018
G 12  3e Klasse      Assist X12 1   Exercitia ’73 V12 1           11:00

Sporthal Stikkerlaan – Veld 1, WINSCHOTEN – 10 november 2018
V18A 1e Klasse V18         BV Millwings V18 1         Exercitia ’73 V16 1           14:30

Vinkhuizen – GRONINGEN – 10 november 2018
MSEA 1e Klasse MSE-1  The Shadows MSE 1                  Exercitia ’73 MSE 1          17:30
MSEA 2e Klasse MSE-2B               Scylla MSE 2              Exercitia ’73 MSE 2          19:15

Oude ALO- GRONINGEN – 10 november 2018
G 12  2e Klasse      BVG V12 1   Exercitia ’73 X12 1           9:00

Scharlakenhof – Veld 1, HAREN GN – Zaterdag 10 november 2018
G12 4e klasse       HSVB X12 2+3       Exercitia ’73 X12 2 + X12 3 + Aquila              10:00

De Marsch – PATERSWOLDE – 10 november 2018

M14A 2e Kl. M14-2B       Exercitia ’73 M14             1             Aquila M14 2     12:15
Scheids: Kaat van Meegen
Scheids: Leo Kits
Timer: Sandy Teisman
Scorer: Emma Groesz

V20A 1e Klasse V20         Exercitia ’73 V18              1             BV Arrows V18 1              13:45
Scheids: Dominique Polling
Scheids: Josien Gebben
Timer: Robin Hornhuis
Scorer: Huub Meijer

VSEA 2e Klasse VSE-2     Exercitia ’73 VSE              3             BV Groningen VSE 3        15:30
Scheids: Olav Zwerver
Scheids: Berend Smaal
Timer: Lianne van der Werf
Scorer: Kim Folkersma

M22A 1e Klasse M22      Exercitia ’73 M22             1             BV Groningen M20 1      17:15
Scheids: Chimène Hartlief
Scheids: Claudia de Wit
Timer: Chimène Potkamp
Scorer: Marleen Spaan

WEDSTRIJDPROGRAMMA SPEELWEEK 10

Geen wedstrijden i.v.m. Landelijke ledenvergadering NBB