SPEEL-, FLUIT- en TAFELSCHEMA
Betekenis afkortingen:
M = mannen en V = vrouwen. Het getal geeft de leeftijdsklasse aan. Bijvoorbeeld:
M14 betekent mannen onder 14 jaar. V20 vrouwen onder 20.
X12 is gemende teams onder 12 jaar.
V 12 is meisjesteams onder 12 jaar.
MSE is Mannen SEnioren, VSE is Vrouwen SEnioren
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
23-3-’24 | 11:00 | Exercitia ’73 X12 1 | BV L’warden X12 2 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Leo Kits | ||||
Scheids: | Chris Sieger | ||||
23-3-’24 | 12:30 | Exercitia ’73 M16 1 | BV L’warden M16 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Lana Scholte | ||||
Scorer: | Femke Koopmans | ||||
Scheids: | Leo Kits | ||||
Scheids: | Rosalie van Dijk | ||||
23-3-’24 | 14:15 | Exercitia ’73 V14 1 | Assist V14 2 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Noah Dorscheidt | ||||
Scheids: | Silke Posthumus | ||||
23-3-’24 | 14:15 | Exercitia ’73 V12 1 | H.S.V.B. V12 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Frank Visser | ||||
Scheids: | Emma de Jong | ||||
23-3-’24 | 16:00 | Exercitia ’73 VSE 1 | D.B.V. Arriba VSE 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Fay Kuipers | ||||
Scorer: | Roosmarijn v. Reemst | ||||
24sec: | Sofia van Dijk | Leo support | |||
23-3-’24 | 15:00 | Aquila V16 1 | Exercitia ’73 V16 1 | Wildervanckhal | WILDERVANK |
23-3-’24 | 15:00 | Aquila X14 1 (VR) | Exercitia ’73 X14 1 | Wildervanckhal | WILDERVANK |
23-3-’24 | 13:00 | Aquila X14 2 | Exercitia ’73 X14 2 | Wildervanckhal | WILDERVANK |
23-3-’24 | 10:00 | H.S.V.B. X12 2 (VR) | Exercitia ’73 X12 2 | Scharlakenhof | HAREN GN |
23-3-’24 | 17:45 | Flying Red MSE 2 | Exercitia ’73 MSE 1 | De Hullen | RODEN |
24-3-’24 | 14:15 | BVG M18 2 | Exercitia ’73 M18 1 | Gomarus | GRONINGEN |
30-3-’24 | 12:15 | EBV Mustangs M18 1 | Exercitia ’73 M18 1 | Angelslo | EMMEN |
6-4-’24 | 13:00 | Exercitia ’73 M18 1 | BV L’warden M18 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Lieke Jonker | ||||
Scorer: | Elise Mud | ||||
Scheids: | Gert-Jan Swaving | ||||
Scheids: | Chimène Hartlief | ||||
6-4-’24 | 11:15 | Exercitia ’73 V16 1 | Assist V16 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Bob de Bruin | ||||
Scorer: | Bart Jan van Zinderen | ||||
Scheids: | Robin Hornhuis | ||||
Scheids: | Huub Meijer | ||||
6-4-’24 | 11:15 | Assist M16 1 | Exercitia ’73 M16 1 | De Spreng | ASSEN |
6-4-’24 | 12:15 | Cel.-Donar X14 2 | Exercitia ’73 X14 1 | Vinkhuizen | GRONINGEN |
6-4-’24 | 13:00 | H.S.V.B. X14 2 | Exercitia ’73 X14 2 | Scharlakenhof | HAREN GN |
6-4-’24 | 11:15 | H.S.V.B. V14 2 * | Exercitia ’73 V14 1 | Scharlakenhof | HAREN GN |
6-4-’24 | 10:45 | Cel.-Donar X12 3 | Exercitia ’73 X12 1 | Vinkhuizen | GRONINGEN |
6-4-’24 | 13:45 | Dyna ’75 X12 1 | Exercitia ’73 X12 2 | Sportstad | HEERENVEEN |
6-4-’24 | 09:15 | Cel.-Donar V12 1 | Exercitia ’73 V12 1 | Vinkhuizen | GRONINGEN |
6-4-’24 | 20:00 | TONEGO ’65 VSE 1 | Exercitia ’73 VSE 1 | De Els | HAAKSBERGEN |
13-4-’24 | 10:00 | Exercitia ’73 V14 1 | Cel.-Donar V14 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Frank Visser | ||||
Scheids: | Michael Kunst | ||||
13-4-’24 | 10:00 | Exercitia ’73 X12 2 | EBV Mustangs X12 2 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Chris Siegers | ||||
Scheids: | Noah Dorscheidt | ||||
13-4-’24 | 11:30 | Exercitia ’73 M16 1 | BVG M16 3 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Just Taffijn | ||||
Scorer: | Lucius Stefania | ||||
Scheids: | Marten Bakker | ||||
Scheids: | Jasper van Deelen | ||||
13-4-’24 | 13:15 | Exercitia ’73 X14 2 | BV Millwings X14 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Marieke Bregman | ||||
Scheids: | Silver Roossien | ||||
13-4-’24 | 13:15 | Exercitia ’73 X12 1 | BVG X12 2 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Winnie Jo Hesselink | ||||
Scheids: | Rosalie van Dijken | ||||
13-4-’24 | 15:00 | Exercitia ’73 VSE 1 | Cel.-Donar VSE 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | Thijs Menninga | ||||
Scorer: | Pelle van den Brink | ||||
24sec: | Jonathan Esther | ||||
13-4-’24 | 17:00 | Exercitia ’73 X14 1 | BVG X14 2 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Mathilde Wienk | ||||
Scheids: | Yael Hartlief | ||||
13-4-’24 | 08:30 | Dyna ’75 M18 1 | Exercitia ’73 M18 1 | Sportstad | HEERENVEEN |
13-4-’24 | 14:45 | Cel.-Donar V16 1 | Exercitia ’73 V16 1 | Vinkhuizen | GRONINGEN |
14-4-’24 | 14:15 | BVG MSE 2 | Exercitia ’73 MSE 1 | Gomarus | GRONINGEN |
17-4-’24 | 19:00 | Exercitia ’73 X14 2 | Bedum Blues X14 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Leo Kits | ||||
Scheids: | Jasper van Deelen | ||||
20-4-’24 | 10:15 | Exercitia ’73 V12 1 | Dyna ’75 V12 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Leo Kits | ||||
Scheids: | Peter Hoexum | ||||
20-4-’24 | 12:00 | Exercitia ’73 X14 1 | BV Oaters Joure X14 1 | Groote Veen | EELDE |
Timer: | ouders | ||||
Scorer: | ouders | ||||
Scheids: | Leo Kits | ||||
Scheids: | Firijn Snippen | ||||