Teams en trainers 2017-09-05T20:21:04+00:00

TEAMS EN TRAINERS

Functie Naam Telefoonummer E-mailadres
T/C Mannen 1 L. Kits 06-28860185 leokits@hotmail.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Mannen 2 Self Supporting   jair1234@hotmail.com
T/C Mannen U18 J. Wagtelenberg 06-43894633 joram87@hotmail.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Mannen U18 M. Sikkens 06-20451666  mark_sikkens@hotmail.com
T/C Mannen U14 C. Venema 06-13638339 coen_v22@hotmail.com
T/C Mannen U12-1 R. de Bruin 06-27065806 rob@kantoorindewolken.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Mannen U12-2 Roel Rijskamp 06-53980312 roel.rijskamp@gmail.com
T/C Mannen U12-2 Almar Snippen 06-45698245 ahsnippen@gmail.com
T/C Vrouwen 1 Self Supporting   snelstoker@planet.nl
T/C Vrouwen U20 P. Sinning 06-25520694 psinning@hotmail.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Vrouwen U18 Thijs Westmaas 06-54658964 twestmaas@hotmail.com
T/C Vrouwen U16 E. Haze 06-52310601 edzardmaaike@hotmail.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Vrouwen U14 B.J Hartog 06-53720311 bertjanhartog@hotmail.com Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 
T/C Vrouwen U14 C. Buijze   c.buijze@assen.nl
T/C Peanuts V. Hartlief-Groels 06-37436504 ghartlief1966@kpnmail.nl